Про нас

«Каскад-Імпресйон» - стабільне, сучасне підприємство по виготовленню друкованої продукції, що динамічно розвивається на ринку поліграфічних послуг з 2005 року.

Наявність штату високопрофесійних спеціалістів, новітньої виробничої бази, власного потужного обладнання дозволяє значно скоротити термін реалізації замовлень при високій якості виготовленої продукції.

Основна цінність ТОВ «Каскад-Імпресйон» - професіоналізм. Ця риса являється критерієм оцінки як власних робітників, так і партнерів, для яких ми створюємо атмосферу плідних ділових стосунків. Висока якість виготовленої продукції, чисте ведення бізнесу та покращення ділової культури партнерства – ціль діяльності нашого підприємства.

Головне завдання політики «Каскад-Імпресйон» - максимально відповідати потребам ринку, забезпечувати стабільність якості продукції та задовольняти потреби замовника. Завдяки слідуванню новим інтелектуальним тенденціям в галузі поліграфії, ми економимо кошти та зусилля наших клієнтів та партнерів. 

Виробничі потужності дозволяють підприємству виконувати високотехнологічні роботи та успішно конкурувати на вітчизняному ринку, максимально ефективно, якісно та вчасно виконати замовлення, незалежно від складності та тиражу, а також задовольнити будь-які потреби замовника. У виробництві використовуються лише високоякісна сировина та витратні матеріали.Дивитись всю продукцію

Наша продукція

Продукція, яка відповідає найвищій якості

image

Виготовлення паперових ручок

Дивитись детальніше >>

image

Паперові пакети для фаст фуду

Дивитись детальніше >>

image

Пакети паперові типу саше

Дивитись детальніше >>